3D mihalnice

3D je technika

3D je technika predlžovania a zahusťovania mihalníc. Mihalnice sa jednotlivo lepia na vlastné prírodné mihalnice špeciálnym lepidlom. Pri dodržaní príslušnej domácej starostlivosti môžu vydržať 3D mihalnice tak dlho ako prírodné mihalnice.Môžu sa nosiť dlhodobo, ich dopĺňanie sa odporúča každých 5-6 týždňov. Závisí to aj od dĺžky a hrúbky mihalníc, ktorú si klientka vyberie. Pred aplikáciou je potrebné, aby oči neboli nalíčené a v prípade boli potreby boli odlíčené bezolejovým odličovadlom. K dispozícii sú rôzne dĺžky, hrúbky aj farby 3D mihalníc. 3D mihalnice sú vyrobené z jemného, prírodného a ohybného syntetického polyestéru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený. 3D mihalnice sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami. 3D mihalnice sa neodporúčajú líčiť maskarou a to nie je ani potrebné, keďže vyzerajú dostatočne atraktívne. Samotná aplikácia trvá cca 1 a pol hodiny.

Starostlivosť o 3D mihalnice

  • 48 hodín po aplikácii nesmú riasy prísť do kontaktu s vodou
  • je nevyhnutné sa vyvarovať silnému mechanickému pôsobeniu na riasy (trenie očí, nesprávne odličovanie, spanie tvárou na vankúši)
  • riasy si denné opatrne prečesávať špeciálnou kefkou jedným ťahom
  • očné okolie odličovať opatrne odličovacím prípravkom na vodnej báze a snažiť sa zabrániť kontaktu odličovacieho prípravku s riasovými spojmi
  • pre odlíčenie 3D mihalníc je ideálne zvoliť buničinu alebo papierové utierky radšej ako klasické vatové tampóny
  • v žiadnom prípade sa nesmie očné okolie odličovať s prípravkami, ktoré sú na olejovej báze, pretože by vypadali